Рік
2020
Локація
Україна
Сфера
Охорона здоров'я
Категорія
Робота з громадськістю
Послуги
Створення сайту
SMM


Сайт
https://un75-ukraine.com
ООН
24 жовтня Організація Об'єднаних Націй відзначала свою 75-ту річницю. За весь цей час ООН зробила сотні й тисячі справ для покращення життя в Україні та світі загалом. І звісно, на честь дня народження вони хотіли поділитися своїми досягненнями.
Проблема
ООН налічує у собі 17 різноманітних фондів, організацій агентств та установ, які працюють у різних напрямках.


Як поєднати всі ці справи з головною подією 75-річчя та не завалити читача купою інформації?

Ідея
Ми вирішили виділити головні напрямки роботи ООН, які найбільше відгукнуться у людей, та зробити сайт з інфографікою за цими напрямками.Гендерна рівність
Права людини
Відновлення та розбудова миру
Covid-19
Гуманітарна допомога на Сході
Україна та ООН
Таким чином, ми об'єднали день народження — як головне число 75 — та інші важливі числа, яких досягла організація за цей час. Саме на них ми і зробили найбільший акцент, аби інформація легко зчитувалась. Такий же підхід до контенту ми виконали й в соціальних мережах ООН.


Про агенцію
Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися за рахунок цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проектів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.