Рік
2020
Локація
Україна
Сфера
Охорона здоров'я
Категорія
Соціальна реклама
Послуги
Створення зовнішньої реклами
Акромега́лія — патологічне збільшення частин тіла через дисбаланс гормону росту. Причому розміри змінюються в окремих частинах тіла, наприклад, можуть збільшуватись риси обличчя: ростуть ніс, вуха, губи, щелепа. Або ж патологія може проявлятися зростанням кінцівок.


Проблема
Що таке акромегалія?
Деякі люди мають хворобу «‎акромегалія». Через брак знань інші сприймають вияви хвороби як особливості у зовнішності. Тому люди не звертаються чиновників та депутатів з цією проблемою.


Суть проблеми
Завдання
Для того, аби своєчасна діагностика хвороби була доступа, про неї мають знати на державному рівні.
Люди, які перебувають на державній службі та працюють в державних органах регулювання. Місце роботи знаходиться в урядовому кварталі та в МОЗ. Використовують переважно громадський транспорт.


Аудиторія


Рішення
Ми вирішили провести невелику освітню кампанію для чиновників про акромегалію. Звісно ж у місці їх найбільшої концентрації — в урядовому кварталі, аби точно досягти своєї ЦА. Для уникнення асоціацій цієї хвороби з конкретною людиною ми використовували ілюстрації.


Про агенцію
Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися шляхом цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проєктів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.