Рік
2020
Локація
Україна
Сфера
Охорона здоров'я
Категорія
Захист благополуччя людей
Послуги
Комунікаційна кампанія


UNFPA
Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров'я та розбудови потенціалу молоді.
Проблема
Стійкість традицій базується на безумовному прийнятті відповідних рольових моделей і передачі іншим поколінням. Наше завдання — розірвати це коло, показати, що в сучасному світі, повному можливостей, жорсткі патріархальні правила позбавлені сенсу. Це усього лише гра, в якій люди стали заручниками своїх ролей.
Патріархальні традиції були закладені людям ще з дитинства.
Інсайт
Ідея
Тому ми говоримо про насильство у формі дитячої гри-лічилки, але звучить вона під чіткий біт і за форматом та монтажем відео більше схожа на реп і музичний кліп.

Рахунок у такій грі ведеться по колу, на кого в кінці випадає останнє слово, той і вибуває з гри, тобто залишає коло. У нашому ролику кожен глядач стає тим останнім гравцем, на кого випаде рахунок. Таким чином, ми пропонуємо завершити гру в традиції насильства і залишити замкнуте коло.


Реалізація
Зірки зійшлись у нашому проєкті, і ми сподіваємось, що завдяки їхнім потужним голосам лічилку насильства буде почуто, — і коло розірветься.

Відлік ведуть Маша Єфросініна, Монатік, Юлія Саніна, Тарас Тополя та Альоша. Їх знають мільйони, їх люблять, їх чують, до них дослухаються. І вони запитують кожного: чи вийдеш ти з кола насильства?


Про агенцію
Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися за рахунок цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проектів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.