Рік
2019
Локація
Україна
Сфера
Енергетика
Категорія
Сайти
Послуги
Дизайн і розробка сайту
Компанія ETG.UA — український незалежний провайдер енергії, на ринку c 2015 року. Компанія поставляє природний газ і електроенергію для середнього та малого бізнесу.

Зараз у ETG.UA більше 2100 клієнтів по всій Україні, для яких діють центри обслуговування в 15 регіонах.
ETG.UA
Бекграунд
Енергетична реформа дозволила кінцевому споживачеві обирати у кого купувати енергію. Тому клієнтові було важливо виділитися на фоні конкурентів і вирішити іміджеву задачу — показати свою експертність та надійність.
Розробити новий корпоративний сайт для клієнта.

Показати масштабність бренду ETG.UA і продуктові рішення компанії, які полегшують закупівлю енергії для кінцевого споживача.
Завдання
Залежно від шляху користувачів, сегментувати подачу інформації. Простіше кажучи: вести людей саме туди,
куди їм потрібно.
Складність
Партнери
Аудиторія
Споживачі, які хочуть дізнатися додаткову інформацію про продукти. Це представники малого і середнього бізнесу.
Рішення
Так як сайт корпоративний, на першому ж екрані ми показали усі напрямки роботи ETG.UA: продаж газу і електроенергії. За наведення на будь-який з блоків, користувач бачить розділення по бізнесу і ресурсам — і відразу може обрати потрібний. За кожним напрямком є окрема сторінка — користувач дізнається всю інформацію, просто скроллячи вниз.
Дизайн
Про агенцію
Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися за рахунок цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проектів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.