Рік
2020
Локація
Україна
Сфера
FMCG
Категорія
Продукти харчування
Послуги
Створення бренду
Розробка бренд-стратегії
Розробка позиціонування
Дизайн пакування
Впровадження на ринок

ТМ Бащинський

Входить в топ-5 м'ясопереробних виробників України, займаючи друге місце з показником 13.5% від загального об'єму. В асортименті понад 500 найменувань і більше 5 торгових груп: сосиски, варена група, напівкопчені ковбаси, делікатесна група, м'ясні снеки, сендвічі, заморожені готові продукти та нова категорія продуктів - кулінарні вироби.

Технології, цінності та свіже охолоджене куряче м'ясо — це три кити, а точніше курки, на яких стоїть компанія. ТМ впевнено дивиться в майбутнє, де перед нею стоять амбітні цілі — стати лідером не лише українського м'ясопереробного виробництва, а й завоювання прихильності на ринках інших країн.
Бекграунд
Бутерброди загалом і нарізка на бутерброді зокрема — це стара добра класика. Універсальна, проста їжа для всіх, усюди й у будь-який час. Але, як це трапляється зі всякою класикою, вона застаріває.
Проблема
Думаєте "бутерброд" — уявляєте шмат батона з ковбасою. Що трапилось? Сама ідея бутерброду застаріла та потребує оновлення.
Рішення
Зробити бутерброд great again.
  Цілі
  • Сформувати звичку споживання якісних та сучасних нарізаних м'ясних делікатесів.
  • Донести переваги упакованої нарізки перед гастрономічною.
  • Диференціюватися від нарізки середньої якості у вакуумних пакуваннях.

  Сутність бренду

  Ми вирішили оновити ідею бутерброду — і зробили з нього сендвіч. Сендвіч це не просто хліб з м'ясом. Це смачно, красиво, поживно, різноманітно й не набагато складніше, ніж той бутерброд. Особливо, якщо дати тому, хто буде його готувати, рецепт.

  Це ми й заклали у позиціювання: з нарізкою від Бащинського кожен може зібрати собі смачний сендвіч.

  Меседж

  Пакування

  13 SKU — 13 рецептів крутих сендвічів. Тепер не потрібно паритися та думати: "Що ж купити?", "Чому не написав список?", "Підходить айолі до салямі?" — і таке інше. Хапай пачку і користуйся як інструкцією!

  Про агенцію

  Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися шляхом цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

  Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проєктів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.