Рік
2019
Локація
Україна
Сфера
Фармація
Категорія
Сайт та медіапросування
Сайт
otipax.ua
Послуги
Стратегiя та реалізація медіакампанії

Дизайн і розробка сайту
БІОКОДЕКС
Фармацевтична компанія c 60-річною історією турботи про пацієнтів. Біокодекс діє спільно, прагне до вдосконалення, підтримує високі моральні стандарти і думає про майбутнє. Про майбутнє індустрії і людства.
Бекграунд
Отит засмучує, засмучує до болю і атакує завжди несподівано. Інтенсивність болю при отиті — 9 з 10. Це дуже боляче. І що б ти не робив у момент захворювання, нормально продовжувати ти не можеш.
Цілі
Донести до людей, що з болем, який застав зненацька, можна швидко впоратися.

І звичайно, підвищити продажі.
Розробити сайт, який донесе УТП, основний меседж та інші переваги препарату.

Реалізувати сезонну медіакампанію.
Задачі
У категорії є дженерики, деякі з яких дешевше і дуже активні у маркетингу.

Більшість дженериків вирішує ті ж проблеми тим же способом.
Проблема
Цільова аудиторія
Мами дітей до 6 років — жительки міст з населенням понад 50 тисяч та у віці 25 – 45
з середнім+ доходом.

Жінки без дітей, 25 – 45 років з середнім+ доходом, проживають у містах з населенням понад 50 тисяч.
Рішення
На сайті та в медіакомунікації ми виділили основне УТП препарату — він знімає біль вже через 5 хвилин після використання.

А несподіваність отиту ми "вбили" основним меседжем, який підказує, що раз біль може наздогнати тебе в будь-який момент і в будь-якому місці, то…

ОТИПАКС — MUST-HAVE У АПТЕЧЦІ
Сайт
Медіаматеріали
У медіаматеріалах ми сфокусувалился на темі відпустки, адже найпоширеніші причини отиту — авіаперельоти та занурення у воду. І краще мати Отипакс у аптечці, ніж псувати собі відпочинок та шукати бозна які препарати в незнайомій країні.
Про агенцію
Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися за рахунок цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проектів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.