Рік
2017
Локація
Україна
Сфера
Охорона здоров'я
Категорія
Соціальна реклама
Послуги
Стратегiя та реалізація освітньо-інформаційної кампанії
Дизайн і розробка сайту
Створення серії відео
Реалізація медіа-компанії
Найбільша і одна з найстаріших фармацевтичних компаній у світі. Місія Pfizer — покращувати здоров'я людей та робити їх щасливішими.
Pfizer
Бекграунд
Щорічно більше людей помирає від ССЗ, ніж від будь-якої іншої причини. Більшість ССЗ можна запобігти, враховуючи поведінкові фактори ризику, такі як вживання тютюну, нездорове харчування та ожиріння, фізична бездіяльність та шкідливе вживання алкоголю. Виявлення та рання допомога важливі для запобігання розвитку інфаркту, інсульту та інших серйозних інвалідизуючих захворювань.
Підвищити рівень обізнаності пацієнтів про інфаркт, інсульт та головну їх причину — високий рівень холестерину.

Привести пацієнтів до лікарів, щоб перевірити рівень холестерину.
Шлях
Пацієнти з поведінковим ризиком.
Аудиторія
Рішення
Ідея
Розказати, що холестерин — невидимий.
Меседж
Подивіться на мене…Який холестерин?
Для пацієнтів
Зняли серію відео-тестімоніалс з героями для паціентів. Відео побудували на інсайтах і показали, що з високим рівнем холестерину може зіткнутися кожен, незалежно від віку, способу життя, ваги та достатку. Також розповіли що взагалі таке той холестерин та чим він небезпечний.
"Холестерин невидимий"
З відео повели на сайт, підкріпивши це банерами та поштовими розсилками.
Сайт
На сайті користувачі можуть оцінити ризик серцево-судинних захворювань, пройшовши ризик-тест. Також сайт несе освітню функцію: розвіює міфи про холестерин, дає поради та містить статті по темі. І звісно закликає звернутися до лікаря.
Друковані матеріали
Результати
лікарям сподобалася комунікаційна кампанія;
лікарі відправляли пацієнтів на сайт для того, щоб ті отримали більш детальну інформацію;
лікарі звернули увагу на проблему підвищеного холестерину у пацієнтів, які виглядають здоровими;
збільшився загальний рівень діагностики.
Про агенцію
Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися за рахунок цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проектів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.