Нова бренд-платформа
Рік
2020
Локація
Україна
Сфера
Охорона здоров'я
Категорія
Медичні послуги
Послуги
Нова бренда-платформа
Створення бренд-героїв
Дизайн та розробка сайту
Розробка цифрової стратегії
Створення контенту
Сайт
robo.synevo.ua
Сінево
Робить лабораторні дослідження доступними в національному масштабі, сприяючи покращенню здоров'я людей та розвитку системи охорони здоров'я. У лабораторіях використовують передове обладнання від зарубіжних виробників, а у роботі фокусуються на клієнті.
Проблема
Хлопці з Сінево прийшли до нас з однією великою проблемою, яка і стала інсайтом для нашої кампанії.
«Здавала аналізи у Сінево: результати прийшли занадто швидко. Напевно, вони неточні — там же їх роблять недосвідчені лаборанти.»
Інсайт
Аудиторія
Відвідавши центри здачі аналізів і поспостерігавши за людьми, ми помітили, що більшість дітей приводять мами, рідше — бабусі і ще рідше — татусі. А як достукатися до мам? Звісно — через дітей.
Рішення
Що працює не як людина-лаборант й ідеально точно? Правильно — те, що насправді й робить аналізи в лабораторіях
ІДЕЯ
Показати хто, а точніше що робить аналізи в лабораторіях. А роблять це машини.
ЧОМУ МАШИНАМ МОЖНА ДОВІРЯТИ
Бо вони:

Точні

Мультизадачні

Швидкі

І вони не помиляються
Та щоб не тицяти у дітей нудними білими коробками, у яких іноді крутяться пробірки, ми їх ...олюднили. Така ось рекурсія. З чотирьох бездушних і холодних машин ми зробили чотири роботи — бренд-героя Synevo. Кожен — зі своїм характером, вміннями та областю експертизи. Ці герої і стали основою нашої комунікаційної кампанії.
МЕСЕДЖ
Четверо наших героїв
Сайт
А центром нашої кампанії став сайт, на якому ми детально описали кожного героя та пояснили звідки вони усі взялись, показавши їх реальні прототипи — лабораторні аналізатори.
Комікси
А головна частина сайту — це комікси, у яких ми показали дітям що взагалі таке ті аналізи, навіщо вони потрібні, як їх будуть робити і що буде потім. А батькам у фановій манері розказали як готувати своїх дітлахів до таких процедур.
Контент
Також познайомили людей з героями через те, що можна потримати в руках та з чим можна сфотографуватися: брошури, магніти, стікери, постери, оракали, рол-апи, розтяжки, банери та багато чого іншого. Це все для того, щоб розважити дітей і допомогти батькам їх заспокоїти та познайомити з героями на місці. Тепер діти не просто знаходяться в медичному закладі, а весело проводять час з прикольними роботами
Про агенцію
Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися за рахунок цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проектів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.