Рік
2020
Локація
Україна
Сфера
Охорона здоров'я
Категорія
Соціальна реклама
Послуги
Стратегiя та реалізація
інформаційної кампанії
Дизайн і розробка сайту
Створення освітнього контенту
Створення серії відео
Реалiзацiя медiа-кампанії
Клієнт
Всесвітня організація охорони здоров'я — спеціалізоване агентство Організації Об'єднаних Націй з 194 державами-членами у складі. Організація працює для зміцнення здоров'я людства. А це, відповідно до першого пункту Статуту ВООЗ, не просто відсутність хвороб і фізичних дефектів. Здоров'я — повне фізичне, душевне і соціальне благополуччя.
Бекграунд
Існує понад 35 тисяч відомих людству бактерій. З кожною групою бактерій бореться певний вид антибіотиків. І без допомоги лікаря обрати ефективний неможливо, проте люди все одно намагаються, адже не люблять хворіти та ходити до лікаря теж не люблять.

Коли обираєш не той антибіотик, бактерії виживають й стають сильнішими. Це називається резистентністю до антибіотиків, й ВООЗ вважає цю проблему однією з найбільших загроз для людства. Згідно зі звітом про антимікробну резистентність, від стійких до антибіотиків бактерій щороку помирає 700 тисяч людей. Прогнозують, що до 2050 року кількість жертв «супербактерій» може сягнути 10 мільйонів.


Цілі
Зміна поведінки: закликати людей не купувати антибіотики без рецепта. У разі захворювання, відправити людей до лікаря, а не прямо до аптеки.

Освіта: не-лікарям розповідаємо про проблему резистентності антибіотиків і небезпеки їх покупки без рецепта, а лікарям — про класифікацію антибіотиків і про те, як їх правильно призначати.
Зробити так, щоб антибiотики купували тільки за призначенням лікаря.

А ще — щоб лікарі не призначали антибіотики "про всяк випадок".
Задачі
Люди купують ліки якими користувалися раніше, або за порадою родичів слеш сусідів, і не знають про резистентність.
Проблема
Цільова аудиторія
Мама 25 – 40 років. Digital-активна та взагалі активна, приймає рішення щодо сімейного здоров'я. Мама — таке собі сімейне Міністерство охорони Здоров'я.

Лікарі і фармацевти будь-якого віку. В основному — педіатри та терапевти. Ці люди повинні знати про антибіотики все — і ми їм допоможемо.
Рішення
Інсайт
"Немає часу хворіти!"
"Антибіотики — важка артилерія, яка допомагає від усіх хвороб".


Люди думають, що компетентні в "антибіотичних" питаннях і краще ніж лікарі та фармацевти знають, що їм потрібно.
Наша ідея — показати, що це не так.
Показати, що ПРИЗНАЧАТИ АНТИБІОТИКИ — СПРАВА ЛІКАРЯ.
Відео
Ми створили серію фанових відео, в котрих, у форматі пісеньок-караоке, показали як багато існує бактерій і які у них незрозумілі
та страшнючі імена. З відео ми повели у самісінький епіцентр інформаційної кампанії — наш сайт.
Сайт
Сайт — не просто сайт. Крім дизайн-рішення, яке показує незліченну кількість бактерій у світі, ми зробили з нього освітню контент-платформу для обох цільових аудиторій. На ній розказуємо все про антибіотики, їх правильне і безпечне використання і призначення.
antibiotics.expert
Медіаматеріали
Про агенцію
Skykillers — агенція цифрових рішень. На ринку вже 10 років, за цей час реалізувала 150+ проектів, значна частина яких соціальні. Та навіть у суто комерційних задачах для нас головне соціальна відповідальність та користь як для бізнесу, так і для користувачів.

Skykillers об'єднує креатив, стратегію та технології — саме цими інструментами, в тісній роботі мультидисциплінарної команди, що складається з вузькоспеціалізованих гравців можна вирішити найрізноманітніші задачі бізнесу.