Розробка нового бренду
Рік
2020
Локація
Україна
Сфера
FMCG
Категорія
Продукти харчування
Послуги
Створення бренду і бренд-героїв
Розробка позиціонування та платформи бренду
Дизайн пакування
Комунікація та контент
ТМ Бащинський
Входить в 5 провідних м'ясопереробних виробників України, займаючи друге місце з показником 13.5% від загального об'єму. В асортименті понад 250 найменувань і більше 5 торгових групп: ковбаси, м'ясні делікатеси, кулінарні вироби, снеки, сендвічі і сосиски.

Технології, цінності та свіже охолоджене куряче м'ясо — це три кити, а точніше курки, на яких стоїть компанія. ТМ ставить собі амбітні цілі: стати лідером не лише українського м'ясопереробного виробництва, а й завоювати прихильність на ринках інших країн світу.
Задача
Створити новий бренд дитячих сосисок і комунікаційну стратегію для його виходу на ринок.
Саме батьки приймають рішення про покупку. А сосиски-то дитячі.
Бекграунд і проблема
Аудиторія
Діти 4 – 8 років
Їх батьки
Всі вони — жителі міст-мільйонників
Бриф
Ми отримали бриф з найкращим завданням, яке коли-небудь бачили. Нашим завданням стало створити для дітей сосиску-друга. Дійсно: у графі "Задача" саме так і було написано. І це круто — тому що людяно та зрозуміло.
Рішення
Друг має допомагати. Друг має підтримувати. Друг має стати дитині компанією. Друг має дружити.
Страхи
Основні страхи дітей цього віку: бути незрозумілими, не влитися в нову компанію, не подружитися з іншими дітьми. Залишитися одинаками.
Допомогти дітям соціалізуватися, а батькам — соціалізувати дітей.
Ідея
Ми створили справжніх друзів — мультяшну сімейку Мініків. Тепер діти у добрій компанії.
Рішення
Підхід
Героїв ми створювали у кілька етапів. Ми залучили психологів і за класикою прописали трьох героїв за архетипами: кожного зі своїм характером, навичками, перевагами та недоліками. Зі своїми бажаннями і не-бажаннями. Дали їм імена і на основі їх характерів та психотипів взялися за візуалізацію.
Мініка
Мініко
Кіт
Герої
С самого початку вирішили робити 3D-героїв та пройшли весь цей важкий шлях: від скетчів олівцем до повноцінних моделей, які й опинилися на пакуванні. По-перше, це два рудих близнюка. Діти кайфують від близнюків, вони здаються їм такими класними, як ніби ті з іншої планети.
Дівчинка — Мініка
Зухвала, допитлива і смілива скейтбордистка, через яку сімейка постійно потрапляє в незручні ситуації. Але вона завжди доводить справу до кінця.
Хлопчик — Мініко
Всезнайко і зазнайко, сноб з магічним рюкзаком-енциклопедією за спиною. Звісно, знає відповідь на будь-яке питання та завжди витягне Мініку з будь-якої халепи.
По-друге, є ще один герой, без якого нікуди.
Це трикстер, який підштовхує сімейку робити те, чого їм робити не потрібно, а те що потрібно — переконує не робити. Цей персонаж — кіт на ім'я Кіт.
Пакування
А ось так виглядає пакування, яке вже є на полицях магазинів. Насолоджуйтеся.
Що далі
Далі ми не залишимо це все просто так — на полицях. Наша задача — соціалізувати дітей та допомогти батькам у їх соціалізації. Ми запустимо сторінки у соцмережах, в яких будемо, в співпраці з дитячими психологами, давати корисні та професіональні поради щодо виховання та розважання дітей.
Про агенцію
Skykillers — агенція цифрових рішень. На ринку вже 10 років, за цей час реалізувала 150+ проектів, значна частина яких соціальні. Та навіть у суто комерційних задачах для нас головне соціальна відповідальність та користь як для бізнесу, так і для користувачів.

Skykillers об'єднує креатив, стратегію та технології — саме цими інструментами, в тісній роботі мультидисциплінарної команди, що складається з вузькоспеціалізованих гравців можна вирішити найрізноманітніші задачі бізнесу.