Рік
2020
Локація
Україна
Сфера
Охорона здоров'я
Категорія
Медичні послуги
Послуги
Створення рекламних відео
Запуск ТБ кампанії


Сайт
robo.synevo.ua
Сінево
Сінево в Україні має широку мережу лабораторних відділень із національним покриттям і 7 потужних, оснащених за останнім словом техніки лабораторій. Входить до складу європейського медичного холдингу Medicover, який присутній в 10 країнах Центральної та Східної Європи.
Аудиторія
Жінки значно частіше, ніж чоловіки, звертаються в медустанови. Тому головна цільова аудиторія — жінка, яка приймає рішення з питань медицини для себе та всієї родини.


Проблема
Найголовніше в лабораторній діагностиці це точність лабораторна діагностика, якій можна довіряти автоматизація процесів, що виключає людський фактор), швидкість (у всьому), зручність (відділення по всій країні поруч з клієнтом). Головний фокус в комунікації 2020 — це точність.
Як розповісти аудиторії про точність у лабораторній діагностиці? Відповідь проста — аналізи роблять роботи-аналізатори, а всі процеси максимально автоматизовані.
Завдання
Ідея
Людям від природи складно робити багато речей одночасно. Роботи — багатозадачні, не втомлюються, у них немає поганого настрою чи лікарняного. Вони працюють точно, як швейцарський годинник (збіг чи ні, що багато аналізаторів у «Сінево» саме зі Швейцарії).
ЧОМУ МАШИНАМ МОЖНА ДОВІРЯТИ
Бо вони:

Точні

Мультизадачні

Швидкі

І вони не помиляються
Рішення
Ми створили серію роликів #РобоТочніАналізи для рекламної кампанії. Чотири сюжети порівнюють людину і машину у режимі мультизадачності. Для того, щоб це було із душею і знайшло відгук у кожного — були використані поширені життєві ситуації.
Про агенцію
Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися за рахунок цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проектів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.