медіакампанія для
british council
Медіапросування
МЕДІАКАМПАНІЯ ДЛЯ
BRITISH COUNCIL
Медіапросування
МЕДІАКАМПАНІЯ ДЛЯ BRITISH COUNCIL
Медіапросування
Рік
2021
Локація
Україна
Сфера
Освітні послуги
Вивчення англійської мови


Категорія
Медіапросування
Послуги
Реалізація медіакампанії

Британська Рада в Україні (British Council)

Британська Рада в Україні (British Council)

Британська Рада є міжнародною організацією Великобританії з питань культурних зв'язків та можливостей освіти. Мета Британської Ради в Україні побудувати мости довіри та розуміння між людьми по всьому світу та надати можливість дізнатися про британську культуру та творчість.

В Україні British Council представлені широким портфоліо програм з культури, освіти, англійської мови та суспільства, а також центром викладання та тестування IELTS.

Завдання

Завдання

Збільшити кількість заявок на бронювання безкоштовної консультації на курси в British Council.

Інструменти

Інструменти

 • Facebook/Instagram
 • Google Display Network
 • YouTube
 • Google Search

Реалізація

Реалізація

Під час кампаній тестували ефективність креативів, розміщень та сегменти аудиторії. Аналізували результативність каналів та адаптували медійну активність.
Продуктами для просування були курси для дітей, підлітків та дорослих. Під час рекламної кампанії ми детально працювали над комунікацією для кожної аудиторії. Оцінювали CTR рекламних повідомлень та працювали над підвищенням їх привабливості та ефективності.
Також в ході кампанії було проведене масштабне дослідження ринку та маркетингової діяльності конкурентів. В дослідженні проаналізували сильні та слабкі сторони конкурентів, комунікаційні стратегії та стратегії просування. Виділили переваги та зони для росту маркетингових активностей British Council. Розробили варіанти цифрових воронок залучення клієнтів, сформували рекомендації та можливості для покращення результатів.

Результати

Результати

За період просування отримали:

 • 566 429 охопленої ЦА
 • 52 087 переходів на сайт
 • 366 823 переглядів відео
 • 22,8% середній показник переглядів відео до кінця

   Про агенцію

   Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися шляхом цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

   Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проєктів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.