Контент та бренд-комунікація

Розробка те реалізація фотовиставки в Києві, що висвітлює героїзм українських медикинь.

Клієнт: UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні.

Задача:

Розробити та реалізувати концепцію фотовиставки за участі українських медикинь, привернути увагу до їх відданої роботи та сміливості працювати в умовах війни.

Виклик:

Показати не тільки обличчя, а й емоції, мотивацію цих жінок, їх героїзм та силу вибору. Додати у фотовиставку почуття, змотивувати аудиторію зупинити погляд на фото і текстах.


Аудиторія:

Оскільки це соціальний проєкт, то він розрахований на широку аудиторію і має на меті залучити якомога більше людей.

Проблема:

Висвітлити історії через візуальні оповіді медичних працівниць з усіх регіонів України, які працюють та надають допомогу в сучасних умовах повномасштабного вторгнення. Це розповідь не лише про виклики, а про внутрішню силу й щирість героїнь.


Рішення:


Ідея проєкту

“Словник хоробрості” це ключові слова-сенси в алфавітному порядку, що висвітлюють персональний світогляд героїнь, які взяті з цитат інтерв’ю з ними. Завдяки контенту глядачі можуть глибше відчути переживання та виклики, з якими зіштовхуються медикині, та краще зрозуміти важливість і цінність їхньої роботи для мільйонів по всій Україні.

Контент:

Фотовиставка складається з чорно-білих фото, які показують обличчя героїнь та ключового слова з інтерв’ю. Біля кожного фото є ім’я, місто, де працює медикиня і її цитата, яка безпосередньо пояснює “Чому?”. Жінки дали відповіді на те, чому вони продовжують працювати та що їх мотивує найбільше.

Що ми зробили:

1. Провели дослідження серед жінок-медикинь, дізналися про їх болі як спеціалістів, особливості роботи в умовах війни та побажання задля покращення своєї роботи. 

2. Провели фотосесію медичних працівниць в 24-х регіонах України, серед фотографів теж переважали жінки. 

3. Розробили та реалізували веб-сайт проєкту - посилання

4. Розробили марку проєкту та промо-відео.

Результат:

Готова фотовиставка з простим, але емоційним візуальним рішенням, що демонструє героїзм українських медикинь в сучасних реаліях. Виставка відбулась з 26 липня по 1 серпня 2024 року в Національному Центрі “Український дім”.